Sıkça Sorulan Sorular

Hatay Balcı Temizlik Şirketi olarak sıkça sorulan soruları sizler için yanıtladık. Daha fazla detay için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Soruların üzerine tıklayarak cevabını görebilirsiniz.

Bir personel ile hizmet veriyor musunuz?

Siz değerli müşterilerimizin bu talebine maalesef olumlu yanıt veremiyoruz. En az 2 kişi ile talep ve işe göre personel temin edilmektedir.

Nasıl Çalışıyorsunuz?

Temizlik hizmeti verilecek alanın ihtiyacına ve durumuna göre hizmet vermekteyiz. Anlaşmaya bağlı olarak temizlik malzemeleri ve ekipmanları ayarlamaktayız. Dilerseniz temizlik malzemeleri ve ekipmanları biz temin ediyoruz. Dilerseniz de malzeme ve ekipmanları siz temin edebiliyorsunuz.

Randevuyu online aldım fakat ertelemek veya iptal etmek istiyorum, mümkün olur mu?

Temizlik hizmeti almak için bizden randevu aldıysanız tam vaktinde ve istediğiniz gibi vermiş olduğunuz adreste olacağımızı garanti ediyoruz. “Randevu aldınız, ertelemek veya iptal etmek mümkündür. Herhangi bir fark ücreti ödemenize gerek yoktur. Hizmet talebini ertelemek veya iptal etmek için randevu zamanından birkaç gün önce bizi arayıp bilgilendirmeniz gerekmektedir. Randevuyu da bir kaç gün öncesinden almanızı tavsiye ediyoruz.

Ödeme Koşulları?

Ödemenizi iş bitiminde nakit olarak yapabilirsiniz.

Neden Balcı Temizliği Tercih Etmeliyim?

Temizlik hizmeti talebinizi ilettiğiniz andan itibaren işimizi tamamlayana kadar, tüm sorularını samimiyetle yanıtlıyor, yaptığımız işin denetimini yapıyor, memnuniyet odaklı çalışıyoruz. Vermiş olduğumuz hizmete kefiliz…

Çalışma saatleri ve koşulları nelerdir?

İşi teslim aldığımız saatten itibaren işin bitimine kadar çalışıyoruz. İş bitiminde sizin kontrol etmenizi istiyoruz ve memnuniyetiniz doğrultusunda işi teslim ediyoruz.

Çalışmalarınıza nasıl güvenebiliriz?

Bizler yasal bir, şirketiz ve personellerimizin güvenilirliği şirketimiz tarafından desteklenmektedir.

Kullanılan ürünler nelerdir?

Market ürünlerinden ziyade temizlikte daha etkili endüstriyel malzeme kullanmaktayız.

Temizlik hizmeti almak için ne yapmalıyım?

Verdiğimiz hizmetler arasında bulunan, hizmetlerimiz için internet sitemizde bulunan “RANDEVU AL” sayfasından veya “İLETİŞİM” sayfasında bulunan numaralarımızı arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Temizlik hizmetinden önce fiyat almak için yerin görülmesi gerekir mi?

Ofis, inşaat, ev temizliği fark etmeksizin temizlik hizmetinden önce mekanın ve istenilen işin görülmesi gerekir. Temizlik yapılacak yerin büyüklüğü, kirlilik oranı, camların temizliği ve kaç tane olduğu, temizliğe gelecek personel sayısının belirlenmesi, kullanılacak malzemeler ve temizlik bedeli belirlenmesi açısından yeri görmek gerekir.

Temizlik esnasında evde/ofiste temizlik alanı fark etmeksizin orada bulunamazsam?

Müşterimizin tercihi doğrultusunda hareket etmekteyiz. Temizlik sırasında orada olamayacaksanız kontrolör olarak orada kalıp denetimi sağlamaktayız. Fakat sizin temizlik esnasında bulunmanızı tavsiye ediyoruz. Sizler bulunamıyorsanız sorumluluk açısından değerli eşyalarınızı bırakmamanızı rica ediyoruz.